HAKKIMIZDA

OTEL FAHRİ

Genel Bilgiler

Fahri Otel toplamda 64 oda kapasitesine sahiptir. Konum olarak Uludağ 1. Bölge’dedir. Otogara 75 km mesafe, Bursa şehir merkezine uzaklığı 30 km olup, hava alanına uzaklığı 35 km mesafede bulunmaktadır. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Fahri Otel ‘ın, oda ve konaklama özellikleri, yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleri ve konum, ulaşım bilgisi için web sitemizden bilgi alabilir, rezervasyon ve indirimli oda fiyatları ile ilgili olarak Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yiyecek Bilgileri

Ana Restoran

Otelimizde Tam Pansiyon Plus uygulaması vardır. Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği manzaralı restaurantımızda açık büfe olarak servis edilir. Çay saatinde misafirlerimiz için sıcak içecekler, pasta ve kek servisimiz vardır. Yemekle ile alınan içecekler ücretsizdir.

Cafe-Bar

Lobby’de bulunan barımız ve “FahreNight” gece kulübümüzde birbirinden değişik kokteyller deneme fırsatınız olacaktır.

Aktivite Bilgileri

Pistler Liftler

Otel Fahri, ücretli olarak sunulan TEK KART sistemine dahildir.  TEK KART uygulamasına; Fahri Telesiyej, Maden Telesiyej, Gondola, My Mountain Teleski, Kırkgözler Teleski, Karinna Teleski, Kartanesi Teleski, Karinna Teleski, Mandra Teleski, Belvü Teleski, Monte Baia Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Telesiyej ve Teleski, Yazıcı Teleskileri dahildir. Kayak ekipmanları muhafazası, Kayak öğretimi merkezi, kiralanabilir kayak ekipmanları, TEK KART bayii ve otelimizin konumundan dolayı kayak pistine direkt erişim imkanı siz kayakseverlerin hizmetindedir.

Kayak

Otelimize ait Otel Fahri Telesiyej hemen otelin yanındadır. 800mt uzunluğunda orta derece zorlukta, diğer bütün pistlere kolay ulaşımlı bir kayak pistimiz vardır. Telesiyej’in başlangıç ve bitiş noktalarındaki 2 Cafemiz bulunmaktadır. Aralık ayı ve mart ayı için hafta içi yapılacak rezervasyonlarda misafirlere 1 saat ücretsiz kayak dersi verilecektir.

Ücretli Aktiviteler

Masaj, alkollü içkiler, kasa, oda servisi.

Ücretsiz Aktiviteler

Sauna, fitness center, kapalı restoran, kablosuz internet, Lig TV ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimizdendir.

0
Oda
0
Çalışan
0
Menü

NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

  • Tam Pansiyon Plus
  • Sauna
  • Fitness center
  • Kablosuz internet
  • Lig TV (lobide)
  • Kapalı restoran
5
4